School#2 (3)

‘If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his own language, that goes to his heart.’ ~Nelson Mandela

 

 

Witaj,

Znalazłeś się na stronie KURSY JĘZYKOWE w EmiLingua Kursy Językowe

Miło nam Cię tu gościć!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, przejdź do zakładki „NA TEMAT”.

Poniżej znajdziesz dokładnie opisaną, pełna ofertę szkoleń/ kursów językowych. Zajęcia prowadzone są w językach:

– ANGIELSKIM, ponieważ jest kluczem do bram światowego biznesu

– HISZPAŃSKIM, bo otwiera drzwi i okna na dotychczas nieznane kultury

– NIEMIECKIM, by zburzyć płot niedostępnego sąsiada

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 

 

DZIECI: „LEARN AND HAVE FUN!”   zajęcia grupowe 

Autorski program nauczania 3 – 6 lat (30-45 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. W czasie 30-45 – minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki – asystenta nauczyciela. Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym. Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki i wiele innych.

326620694 Kurs 7-12 lat (45 min) przeznaczony dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, nadal najważniejszą kwestią jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i komunikacja,  jak również uczenie poprzez dobrą i ciekawą zabawę. Stopniowo wprowadzane są zasady gramatyczne i słownictwo tematyczne. Odtwarzamy scenki z życia codziennego, mini-dialogi, aby jak najbardziej przybliżyć język i motywować do jak najczęstszego użytku. Materiały wykorzystywane to kolorowe plansze wzbogacone o opis słowny, karty, gry planszowe, historyjki obrazkowe, piosenki, rymowanki dostosowane do konkretnego wieku i tematyki zajęć.

 


ID-10042757

MŁODZIEŻ : „Teenage English”  zajęcia grupowe

Kurs poszerzający wiedzę poza program szkolny. Zajęcia 45 lub 60 minutowe w małych grupach (do 4-8 osób) mają na celu ukazanie młodym uczestnikom zarówno przyjemność jak i korzyści płynące z nauki języka. Tematyka lekcji obejmuje zagadnienia bliskie nastolatkom (m.in. muzyka, film, Internet, prasa) z dużą porcją łatwo przyswajalnego słownictwa i usystematyzowanej gramatyki. Oprócz materiałów pisanych lektor używa filmów, ilustracji, piosenek i elementów dramy aby jak najbardziej zainteresować młodych ludzi i pokazać, że języka może stać się pasją a nie tylko jeszcze jednym przedmiotem szkolnym!

Oprócz regularnych kursów na wszystkich poziomach zaawansowania oferujemy również kurs przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 


images

EGZAMINY zajęcia grupowe

W ofercie posiadamy również szereg kursów specjalnie opracowanych pod katem wymagań egzaminacyjnych. Pozwalają one kompleksowo przygotować się do wybranych certyfikatów Cambridge (FCE, CAE, CPE), hiszpańskiego DELE, do egzaminu GIMNAZJALNEGO oraz MATURALNEGO na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

1. uczestnicy przydzielani są do odpowiedniej grupy pod kątem zaawansowania

2. grupy liczą maksymalnie 8 osób, co pozwala na optymalne dostosowanie do potrzeb uczniów i monitorowanie ich postępów

3. intensywne ćwiczenie technik i sprawności egzaminacyjnych z wykorzystaniem przykładowych testów

4. zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, w sposób dynamiczny, pozwalający szybko zauważyć postępy

 


 

images

REPETYTORIUM Z GRAMATYKI zajęcia grupowe

Zajęcia skupione głównie na zagadnieniach gramatycznych, z którymi uczniowie mają największy kłopot. Repetytorium jest szczególnie polecene przed wszelkimi egzaminami, zarówno uczniom gimnazjum, maturzystom, studentom filologii jak i  osobom samodzielnie uczącym się języka. Gramatyka na poziomach A1-C1. Kurs poprzedzony jest testem gramatycznym mającym na celu weryfikację obecnego poziomu oraz znalezienie głównych problemów, z którymi zmaga się uczeń. Program repetytorium w całości dostosowany jest do potrzeb ucznia, a ilość godzin spędzonych na poszczególnych zagadnieniach zależna jest od postępów osoby uczącej się. Poświęcamy tyle czasu ile trzeba, nie pędzimy do przodu byle „odhaczyć temat”. Jednocześnie gwarantujemy efekty i pełne zrozumienie tematu!

 


 language_coaching_certification

KONWERSACJE zajęcia grupowe

Kurs przeznaczony dla osób mających na celu skupienie się na praktycznym obszarze języka. W czasie jego trwania uczestnicy doskonalą i systematyzują zdobyte wcześniej umiejętności, pokonują barierę językową, nabywają swobody w porozumiewaniu się w sytuacjach z życia codziennego, omawiają zagadnienia znajdujące się wśród ich zainteresowań i potrzeb (ustalone na początku kursu z lektorem). Kurs dostępny również on-line (Skype).

 


ID-100185825

DOROŚLI zajęcia grupowe

Ofertę kierujemy do osób na różnych poziomach zaawansowania. Nacisk kładziemy na aktywne użycie języka i doskonalenie poprawnej, swobodnej i płynnej komunikacji. Podnosimy poziomu słownictwa i praktycznego zastosowania struktur gramatycznych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (do 8 osób), gdzie bezstresowa, kameralna atmosfera oraz nauka motywowana sukcesem zajmują nadrzędne miejsce.

Kursy języka ogólnego mają za zadanie naukę czterech sprawności językowych:

•słuchania

•mówienia

•czytania

•pisania

 


life_coaching_op_800x5801

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE „Tailor-made lessons”

Jest to oferta skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Lekcje ONE TO ONE pozwalają na bezpośrednie skoncentrowanie się na potrzebach danego ucznia. W sposób elastyczny dostosowujemy program kursu, jego częstotliwość, terminy i czas trwania. Istnieje możliwość łączenia tematyki ogólnej ze specjalistyczną lub biznesową jak i modyfikacji struktury programu na życzenie klienta.W czasie lekcji przygotowujemy też do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdów zagranicznych, prezentacji, egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Jeśli jesteś osobą potrzebującą indywidualnego programu nauczania, bardzo zajętą, mającą ograniczony czas, ze specjalnymi potrzebami językowymi to lekcje „TAILOR-MADE” są stworzone właśnie dla Ciebie!

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *