emilingua i SPWDARMOWA LEKCJA PRÓBNA DLA TWOJEGO DZIECKA!

 

Już we wrześniu

Twoje dziecko ma możliwość skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Przyprowadź dziecko na darmową lekcję próbną we wrześniu, nie ponosisz żadnego ryzyka!

Zadzwoń! Umów się na jeden z terminów! Ilość miejsc w grupach jest ograniczona!

Kontakt: 570-606-808

 

LEARN AND HAVE FUN!”   zajęcia grupowe 

Autorski program nauczania 3-4 oraz 5-7 lat (45 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. W czasie 45 – minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki – asystenta nauczyciela. Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym. Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki.

Kliknij po WIĘCEJ OFERT


Szkoła pamięci SPW Leszno

Oferta FIRST MINUTE na Trening pamięci i koncentracji uwagi dla dzieci i młodzieży. Zaoszczędzisz nawet do 240zł na cały kurs.

plantilla

 


 

WYKORZYSTAJ WAKACJE NA POPRAWĘ GRAMATYKI

 

 

images REPETYTORIUM Z GRAMATYKI

Zajęcia skupione głównie na zagadnieniach gramatycznych, z którymi uczniowie mają największy kłopot. Repetytorium jest szczególnie polecene przed wszelkimi egzaminami, zarówno uczniom gimnazjum, maturzystom, studentom filologii jak i  osobom samodzielnie uczącym się języka. Gramatyka na poziomach A1-C1. Kurs poprzedzony jest testem gramatycznym mającym na celu weryfikację obecnego poziomu oraz znalezienie głównych problemów, z którymi zmaga się uczeń. Program repetytorium w całości dostosowany jest do potrzeb ucznia, a ilość godzin spędzonych na poszczególnych zagadnieniach zależna jest od postępów osoby uczącej się. Poświęcamy tyle czasu ile trzeba, nie pędzimy do przodu byle „odhaczyć temat”. Jednocześnie gwarantujemy efekty i pełne zrozumienie tematu!

 


 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *